Robimy zwiedzanie Sandomierza
z przewodnikiem

zwiedzaj Sandomierz w grupie lub wynajmij dla siebie prywatnego przewodnika po Sandomierzu

Jesteśmy legalnie działającym podmiotem gospodarczym. Płacimy podatki. Zatrudniamy pracowników. Mamy stosowne zezwolenia Ministra Sportu i Turystyki oraz Marszałka Województwa Świętokrzyskiego
  • NASZE BIURO - Mieści się na Rynku Starego Miasta w Sandomierzu pod adresem Rynek 3. Jeżeli chcesz się z nami spotkać, zadzwoń, umów się. Chętnie porozmawiamy o tym, o czym tylko chcesz. 
  • DZIAŁAMY LEGALNIE - Biuro Przewodników i Zwiedzania Sandomierza "Przewodnik po Sandomierzu" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Posiadamy wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych województwa świętokrzyskiego: 144/18
  • POZWOLENIE Z MINISTERSTWA. Posiadamy wpis Centralnej Ewidencja Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Ministerstwa Sportu i Turystyki: 20921. 
  • KRS, NIP i REGON. Krajowy Rejestr Sądowy: 0000750594 - organ rejestrowy X Wydział Gospodarczy - Sąd Rejowy w Kielcach. Numer identyfikacji podatkowej: 8641956475. Regon: 381427281.
  • GWARANCJA UBEZPIECZENIOWA. Dla naszej działalności, a dla Państwa bezpieczeństwa posiadamy gwarancję ubezpieczeniową wydaną przez Uniqa SA o numerze: 1776393998, której suma gwarancyjna wynosi: 10786,90 EUR!

Przewodnik z pasją

Uwielbiamy oprowadzać turystów po Sandomierzu

Kochamy oprowadzać turystów po Sandomierzu. Jesteśmy stąd. Mieszkamy tu i tutaj urodziliśmy się. Turyści wielokrotnie podkreślają naszą wiedzę i dostrzegają nasze pochodzenie. Przewodnik po Sandomierzu i wspólne z Państwem zwiedzanie Sandomierza sprawia nam wiele radości a Państwu daje możliwość obejrzenia Sandomierza tak, jak ono powinno wyglądać. 

© Copyright 2023 - ZwiedzajSandomierz.pl