KUP ONLINE

WEEKENDOWE ZWIEDZANIE SANDOMIERZA

W sobotę i niedzielę zapraszamy turystów indywidualnych, grupy rodzinne i znajomych na weekendowe zwiedzanie Sandomierza. Tworzymy kameralne grupy i wspólnie zwiedzamy Sandomierz. Zwiedzanie obejmuje najważniejsze miejsca i zabytki Sandomierza. 

Miejsce spotkania z przewodnikiem po Sandomierzu: o godzinie 11:30 w weekendy (sobota i niedziela) przewodnik po Sandomierzu oczekuje na Państwa przy białej wieży ratuszowej (ratusz znajduje się na samym środku Rynku Starego Miasta w Sandomierzu).
Zwiedzanie trwa od 2 do 2,5 godziny. 
Skorzystaj z zakupu online. Dzięki temu masz zagwarantowane miejsce w grupie.
Grupy tworzymy kameralne do 15 osób max.

Warunkiem uczestnictwa w weekendowym zwiedzaniu Sandomierza z przewodnikiem

Jest wykupienie biletu online na zwiedzanie Sandomierza 

  • CO WSPÓLNIE ZWIEDZIMY?
  • STARE MIASTO dziedziniec zamkowy z zamkiem z zewnątrz oraz ratusz z zewnątrz, zabytkowe kamieniczki,
  • PRZEJDZIEMY po wzgórzu staromiejskim, przejdziemy uchem igielnym oraz sandomierskimi wąwozami, do tego pospacerujemy obok Collegium Gostomianum i Domu Długosza,
  • ZWIEDZIMY otoczenie bazyliki katedralnej oraz kościoła świętego Jakuba. Będzie też Spacer w miejscach związanych z serialem Ojciec Mateusz, opowieści o serialu
  1. Weekendowe zwiedzanie Sandomierza. Poznaj się z Sandomierzem naprawdę blisko i weź udział w weekendowym zwiedzaniu Sandomierza z najlepszym przewodnikiem po Sandomierzu.

  2. W programie: zwiedzanie najważniejszych i najbardziej wyjątkowych sandomierskich miejsc. Stopień trudności: łatwy - małe, kameralne grupy o dużym komforcie zwiedzania. Dzieci do lat 10 nie płacą. Wycieczka nie obejmuje zwiedzania muzeów i innych dodatkowo płatnych miejsc.
  3. Zapraszamy - turystów indywidualnych, grupy rodzinne, znajomych na wycieczkę i zwiedzanie Sandomierza z przewodnikiem po Sandomierzu.


© Copyright 2023 - ZwiedzajSandomierz.pl